Menu
Your Cart

Hacı Uğur Efendi

Bitkimix Eşek Sütlü Cilt Bakım Kremi – 100 mlKULLANIM ŞEKLİ: Sorunlu bölgede ince tabaka şeklinde masaj yaparak sürünüz.UYARI: Ürünü ilk defa kullanacaksanız kolunuzun iç kısmına bir miktar sürüp bekleyiniz. Alerjik bir durumla karşılaştığınızda kullanmayınız. Serin ve kuru ortamda muhafaza edini..
₺299,00
Hacı Uğur Efendi Aloe Vera Özlü Doğal Süngerli SabunDoğal sünger ve içerisinde bulunan Aloe Vera Özü ile ayrıca sabun kullanmanıza gerek kalmaz.% 100 DoğalYERLİ ÜRETİM 120 g..
₺99,00 ₺125,00
Hacı Uğur Efendi Amber Özlü Doğal Süngerli Sabun
Çok Satanlar -21 %
Hacı Uğur Efendi Amber Özlü Doğal Süngerli SabunDoğal sünger ve içerisinde bulunan Amber Özü ile ayrıca sabun kullanmanıza gerek kalmaz.% 100 DoğalYERLİ ÜRETİM 120 g..
₺99,00 ₺125,00
Hacı Uğur Efendi Argan Özlü Doğal Süngerli SabunDoğal sünger ve içerisinde bulunan Argan Özü ile ayrıca sabun kullanmanıza gerek kalmaz.% 100 DoğalYERLİ ÜRETİM 120 g..
₺99,00 ₺125,00
Hacı Uğur Efendi Atom Çayı
Çok Satanlar
Hacı Uğur Efendi Atom ÇayıİÇİNDEKİLER: Zencefil, Havlıcan, Zerdeçal, Karanfil, Yenibahar Karabiber, Tarçın, Nar Çiçeği, Hibisküs Ekstratı, Pancar Şekeri, SuHAZIRLANIŞI: Kaynamış bir fincan su içerisine 2 küp atınız. Karıştırarak içiniz. MUHAFAZA ŞARTLARI: Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak muh..
₺125,00
Hacı Uğur Efendi Atom Nane Limon Melisa Çayı
Çok Satanlar
Hacı Uğur Efendi Atom Nane Limon Melisa ÇayıİÇİNDEKİLER: Limon Suyu, Yeşil Nane, Melisa, Tarçın, Muskat, Yenibahar, Zencefil, Karabiber, Şeker, Distile SuHAZIRLANIŞI: Kaynamış bir fincan su içerisine 2 küp atınız. Karıştırarak içiniz. MUHAFAZA ŞARTLARI: Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak ..
₺125,00
Hacı Uğur Efendi Atom Propolis Çayı
Çok Satanlar
Hacı Uğur Efendi Atom Propolis ÇayıİÇİNDEKİLER: Tarçın, Zencefil, Karanfil, Yenibahar Karabiber, Propolis, Zerdeçal, Pancar Şekeri, SuHAZIRLANIŞI: Kaynamış bir fincan su içerisine 2 küp atınız. Karıştırarak içiniz. MUHAFAZA ŞARTLARI: Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. 25 C’ni..
₺125,00
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 48 (4 Sayfa)