Menu
Your Cart

Bitkisel Ürünler

Bitkimix Ardıç Katranı Krem
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARDIÇ KATRANI KREMİ *Sedef Hastalık Tedavisi *Uyuz *Kaşıntıya İyi Gelir *Parmak Aralarındaki Yaralara..
₺84,90
Bitkimix Ardıç Katranı Şampuanı
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARDIÇ KATRANI ŞAMPUANI *Sedef Ve Egzama Hastalıklarına *Saç Kökünü Besler *Saç Dökülmesini Azaltır *Saç Kaşıntısı *Saçkıran..
₺79,90
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARGAN ŞAMPUANI *Saç Ve Saç Derisini Nemlendirir *Kepek Şikayetlerini Giderir *Saçları Canlandırır, Onarır Ve De Daha Canlı Ve Gür *Görünmelerini Sağlar *Saç Kırıklarını Onarır, Saçlara Doğal Bir Yumuşaklık Verir *Saçı Uzatır..
₺79,90
Marka: Dermaderm
DERMADERM PİŞİK ÖNLEYİCİ KREM* Pişik oluşumuna yatkın, hassasiyeti yüksek ve pişik nedeniyle tahriş olmuş ciltlere özel bakım sağlar.* Formülünde bulunan çinko oksit ve badem yağı pişik oluşumunu engellemeye yardımcı olur.* Özellikle bez bölgesinde oluşan pişiklerin giderilmesine yardımcı olur.* Isl..
₺40,00
Bitkimix (Zayıflama Tozu) Form Karışık Bitkisel Toz
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX (ZAYIFLAMA TOZU) FORM KARIŞIK BİTKİSEL TOZ 1 aylık düzenli kullanımda;*5 kilo zayıflatır *Kabızlığı giderir *Bağırsakları çalıştırır *Hazmı kolaylaştırır *150 GR İÇİNDEKİLER: Akdiken Tohumu (Acı Cehre), Açlık Otu, Biberiye, Funda, Kekik, Keten Tohumu, Mate, Yeşilçay,..
₺84,50
Bitkimix Alabalık Yağlı Krem
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ALABALIK YAĞLI KREM*Bel, Boyun Fıtığı*Kireçlenme, Romatizma*Diz, Baş Ağrıları*Siyatik*Varis, Burkulma*Ayakta Yanma*Kulunç*Adale Kas Ağrıları..
₺84,90
Bitkimix Aloevera Özlü Krem
Çok Satanlar
BİTKİMİX ALOEVERA ÖZLÜ KREM *Sivilce *Akne *Cilt Lekeleri *Cildi Gençleştirir *Cildi Rahatlatır *Cildi İyileştirir..
₺84,90
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ANTİ AGİNG KREM *Cilt Lekelerini Giderir *Güneş Yanıklarını Giderir *Ciltteki Yaşlanmayı Önler *Cildi Parlaklaştırıp Beyazlatır *Cildi Besler *Ciltteki Kırışıklıkları Giderir *Ölü Derinin Atılması..
₺104,00
Bitkimix Ardıç Katranı Sabunu Bitkimix Ardıç Katranı Sabunu
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARDIÇ KATRANI SABUNU*Saç ve cilt temizliğinde kullanılır. *Kepek oluşumuna karşı saçları destekler. *Yüzyıllardır Anadolu’da saç ve cilt bakımında kullanılan ardıç katranı ağacından elde edilir. *Doğal bir bakım sağlayarak canlı bir cilt ve saç görünümüne destek sağlar...
₺20,00
Bitkimix Argan Sabunu
Çok Satanlar
BİTKİMİX ARGAN SABUNU*İçeriğindeki argan yağı ile hem saçlar, hem de ciltler için kusursuz bir bakım sağlar. *Ciltte sebemu dengelemeye ve nemlendirmeye yardımcı olur. *Saçlarda ise saçları ve saç köklerini beslemeye yardımcı olur...
₺20,00
Bitkimix Argan Saç Bakım Yağı
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARGAN SAÇ BAKIM YAĞI *Saç dökülmesini önler *Aşırı yıpranmış ve yorgun saçları onarır *Saç gücünü ve elastikiyetini arttırır *Saçlarınıza ekstra hacim kazandırır *150ml..
₺79,90
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARGAN YAĞLI SAÇ BAKIM KREMİ *Yıpranmış Saç ve Sakalı Onarır *Saçların Köklerini Güçlendirir *Saç ve Sakalı Uzatır *Saç ve Sakalı Yumuşatır *Saç ve Sakalı Besler *Saç  ve Sakal Kırıklarını Önler *150ml..
₺69,00
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 177 (15 Sayfa)