Menu
Your Cart

Parfüm

Marka: Romamix
Romamix Black Wood Extract Parfümü - 100 mlSafranın zenginliği, hindistancevizinin çekiciliği, lavantanın huzuru, agar ağacının derinliği, tatlı notaların cazibesi, paçuli ve miskin dokunuşuyla bir araya geliyor. Bu eşsiz koku, kendine güvenenlerin tercihi. Karakterinizi vurgulayın! UYARI..
₺2.899,00
Marka: Romamix
Romamix Dark Night Extract Parfümü - 100 mlKakulenin büyüsü, elma ve lavantanın tazeliği, beyaz biberin çekiciliği, sedirin zarafeti, süsenin cazibesi, paçulinin gizemi, amberin büyüsü ve odunsu notaların derinliğiyle bir araya geliyor. Bu koku, gecenin büyüsünü şişeliyor. Koyu ve gizemli bir den..
₺2.899,00
Marka: Romamix
Romamix Gold Platinum Extract Parfümü - 100 mlTaze ananasın enerjisi, huş ağacının sıcaklığı, miskin cazibesi ve bergamotun ferahlığı ile buluşuyor. Bu koku, zarafetin ve lüksün simgesidir. Kendinizi özel hissedin! UYARILAR: Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz. Şişeyi sıkıca ..
₺2.899,00
Marka: Romamix
Romamix Royal Oud Extract Parfümü - 100 mlÇayın hafifliği, karanfilin baharatlı dokunuşu, bergamotun tazeliği, yasemin ve portakal çiçeğinin zarifliği, agar ağacı ve guaiac ağacının derinliği, tonka fasulyesinin tatlılığıyla buluşuyor. Bu koku, asaletin ve lüksün sembolüdür. Koku dünyasının tahtı..
₺2.899,00
Marka: Romamix
Romamix Sweet Rose Extract Parfümü - 100 mlTaze limon ve bergamotun canlılığı, safranın sıra dışı dokunuşu, Osmanlı gülünün zarafeti, amberin büyüsü ve yaseminin cazibesiyle buluşuyor. Bu koku, sizi büyüleyecek ve unutulmaz bir iz bırakacak. Romantizmin kokusu burada! UYARILAR: Çocukların ..
₺2.899,00
Marka: Romamix
Romamix White Amber Extract Parfümü - 100 mlKonyak ve tarçının sıcaklığı, tonka fasulyesi ve meşenin gücü, pralin ve vanilyanın tatlılığı, sandal ağacının dokunuşuyla buluşuyor. Bu benzersiz koku, sizi zarafetin ve sofistike lüksün dünyasına davet ediyor. UYARILAR: Çocukların erişemeyeceği ..
₺2.899,00
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)