Menu
Your Cart

Bambu Çubuklu

Marka: Romamix
Romamix Bahar Rüzgarı Dekoratif Bambu Çubuklu Oda Kokusu & Oda Parfümü 100 mlEvinizi baharın tazeliğiyle canlandırın! Baharın hafif ve ferah esintisini yansıtan bu koku, mekânınıza tazelik ve neşe katıyor. Bahar Rüzgarı oda kokusu, evinizin veya ofisinizin atmosferini anında canlandırır. S..
₺449,00
Marka: Romamix
Romamix Kavun & Menekşe Dekoratif Bambu Çubuklu Oda Kokusu & Oda Parfümü 100 mlBu özel karışım, evinizde hafif ve rahatlatıcı bir kavun ve menekşe kokusu oluşturmak için tasarlanmıştır. Ürünümüz, yüksek kaliteli kavun ve menekşe esanslarından oluşmaktadır ve evinizin herhangi bir noktasın..
₺449,00
Marka: Romamix
Romamix Kırmızı Melek Dekoratif Bambu Çubuklu Oda Kokusu & Oda Parfümü 100 mlEvinizi büyülü bir atmosfere dönüştürün! Bu eşsiz koku, enerji dolu ve çekici bir karaktere sahiptir. Kırmızı meyvelerin tatlılığı ile doğal esansların berraklığı bir araya gelir, böylece mekânınızı canlandırır ve f..
₺449,00
Marka: Romamix
Romamix Lavanta - Misk Dekoratif Bambu Çubuklu Oda Kokusu & Oda Parfümü 100 mlLavanta ve misk oda kokusu için ürünler, lavanta ve misk bitkilerinin aroma özlerinin karıştırılması ile oluşturulan koku ürünleridir. Lavanta, rahatlık ve dinginlik hissi veren bir koku bitkisidir. Misk ise yumuşa..
₺449,00
Marka: Romamix
Romamix Mango Dünyası Dekoratif Bambu Çubuklu Oda Kokusu & Oda Parfümü 100 mlEgzotik dünyanın en iyi şifalı meyvelerinden biri olan Mango, yeni formülüyle çevrenizi güzelleştirmeye çalışıyor. Pürüzsüz bir dokuya ve çarpıcı bir renge sahip olan mango, eşsiz kokusuyla çevreyi büyüleyen egzotik..
₺449,00
Marka: Romamix
Romamix Okyanus Esintisi Dekoratif Bambu Çubuklu Oda Kokusu & Oda Parfümü 100 mlİçerdiği seçkin parfümle evinizin ve ofisinizin hoş kokmasını sağlar, dekoratif görünümü ile yaşam alanınızı süsler. Doğal bambu çubuklar, doğal yağlar içeren esans karışımını emerek ortama yayar, size de bu hoş ..
₺449,00
Marka: Romamix
Romamix Paçuli - Bergamot Dekoratif Bambu Çubuklu Oda Kokusu & Oda Parfümü 100 mlEvinize doğal bir şıklık ve tazelik getirin! Paçuli’nin sıcak ve rahatlatıcı notası ile Bergamot’un ferahlatıcı ve canlandırıcı aroması bir araya geliyor. Bu benzersiz koku, mekânınıza zarif bir dokunuş katıyor. ..
₺449,00
Marka: Romamix
Romamix Sandal Ağacı Dekoratif Bambu Çubuklu Oda Kokusu & Oda Parfümü 100 mlYetişkin sandal ağacından elde edilen parçaların meyvemsi, tatlı, ılık ve odunsu bir kokusu bulunmaktadır. Sandal ağacının girdiği her mekânın enerjisini değiştiren ve sakinlik veren özel aroması, evinizin içinde b..
₺449,00
Marka: Romamix
Romamix Şeftali Dekoratif Bambu Çubuklu Oda Kokusu & Oda Parfümü 100 mlEvinizi taze ve meyveli bir serüvene davet edin! Taze ve leziz şeftali kokusu, mekânınıza doğal bir tazelik ve canlılık getiriyor. Şeftali oda kokusu, evinizin veya ofisinizin atmosferini anında taze bir meyve bahçesine..
₺449,00
Marka: Romamix
Romamix Yasemin Ağacı Dekoratif Bambu Çubuklu Oda Kokusu & Oda Parfümü 100 mlEvinizi zarif bir çiçek bahçesine dönüştürün! Yaseminin büyüleyici ve çiçeksi notası, mekânınıza romantizm ve doğal güzellik katıyor. Yasemin Ağacı oda kokusu, evinizin veya ofisinizin atmosferini anında çiçekleri..
₺449,00
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)