Menu
Your Cart

Bitkisel Sabunlar

Bitkimix Argan Sabunu Bitkimix Argan Sabunu
Çok Satanlar
BİTKİMİX ARGAN SABUNU*İçeriğindeki argan yağı ile hem saçlar, hem de ciltler için kusursuz bir bakım sağlar. *Ciltte sebemu dengelemeye ve nemlendirmeye yardımcı olur. *Saçlarda ise saçları ve saç köklerini beslemeye yardımcı olur...
₺79,90
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX LAVANTA SABUNU *Saç ve cildinizi temizleyerek hijyen sağlar. *Düzenli kullanıldığında saçlarda kepek oluşumunu ve ciltte akne oluşumunu engellemeye yardımcı olur. *Cildinize ve saçlarınıza hoş bir koku bırakır...
₺79,90
Bitkimix Zeytinyağlı Sabunu Bitkimix Zeytinyağlı Sabunu
Çok Satanlar 2-3 Gün
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ZEYTİNYAĞLI SABUN *İçerdiği bitkisel yağlar ve vitaminler açısından zenginliği sayesinde vücut, yüz ve saç temizliğinde güvenle kullanabileceğiniz doğal bir üründür. *Düzenli kullanıldığında cildi güzelleştirir. *Saçları güçlendirir. *Cilt hastalıklarına karşı cildin direnc..
₺79,90
Hacı Uğur Efendi Aloe Vera Özlü Doğal Süngerli SabunDoğal sünger ve içerisinde bulunan Aloe Vera Özü ile ayrıca sabun kullanmanıza gerek kalmaz.% 100 DoğalYERLİ ÜRETİM 125 g..
₺125,00
Hacı Uğur Efendi Amber Özlü Doğal Süngerli SabunDoğal sünger ve içerisinde bulunan Amber Özü ile ayrıca sabun kullanmanıza gerek kalmaz.% 100 DoğalYERLİ ÜRETİM 125 g..
₺125,00
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 132 (11 Sayfa)