Menu
Your Cart

Bitkisel Kremler

Bitkimix Ardıç Katranı Krem
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARDIÇ KATRANI KREMİ *Sedef Hastalık Tedavisi *Uyuz *Kaşıntıya İyi Gelir *Parmak Aralarındaki Yaralara..
₺149,90
Marka: Dermaderm
DERMADERM PİŞİK ÖNLEYİCİ KREM* Pişik oluşumuna yatkın, hassasiyeti yüksek ve pişik nedeniyle tahriş olmuş ciltlere özel bakım sağlar.* Formülünde bulunan çinko oksit ve badem yağı pişik oluşumunu engellemeye yardımcı olur.* Özellikle bez bölgesinde oluşan pişiklerin giderilmesine yardımcı olur.* Isl..
₺40,00
Bitkimix Aloevera Özlü Krem
Çok Satanlar
BİTKİMİX ALOEVERA ÖZLÜ KREM *Sivilce *Akne *Cilt Lekeleri *Cildi Gençleştirir *Cildi Rahatlatır *Cildi İyileştirir..
₺149,90
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ANTİ AGİNG KREM *Cilt Lekelerini Giderir *Güneş Yanıklarını Giderir *Ciltteki Yaşlanmayı Önler *Cildi Parlaklaştırıp Beyazlatır *Cildi Besler *Ciltteki Kırışıklıkları Giderir *Ölü Derinin Atılması..
₺199,00
Bitkimix At Kestanesi Özlü Krem Bitkimix At Kestanesi Özlü Krem
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX AT KESTANESİ KREMİ *Hemoroit (Basur) *Varis *Göz Altı Morlukları *Eklem Ağrıları..
₺149,90
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX AYNISEFA KREM *Yara Ve Çatlakları Geçirir *Cildi Nemlendirir *Kan Çıbanını Geçirir *Ciltteki yanıkları geçirir *Sivilce ve akneleri geçirir *Alerji ve kaşıntıyı geçirir *Pişik oluşumunu azaltır *Çilleri azaltır..
₺149,90
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX MENEKŞE ÖZLÜ KREM *Egzama *Kaşıntı *Mantar *Parmak Arası Yaralarına *Cilt Bariyerini Güçlendirir..
₺149,90
Mantmix Ayak Bakım Kremi Mantmix Ayak Bakım Kremi
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
MANTMİX AYAK BAKIM KREMİ * Mantar Kremi * Ayak Mantarı * Tüm Vücuttaki Mantar ve Kaşıntıların Tedavisinde Etkilidir. * Vücuttaki Oluşan Tüm Mantarlarda da Kullanılır. İÇİNDEKİLER: Fumaria Officinalis, Achillea, Millefolium, Quercus Robur / Pedunculata Plantagor Major, Gallium Apa..
₺129,90
Marka: Mecitefendi
Mecitefendi Doğal Krem - Buğday Yağlı* Yüksek oranda doğal bitkisel yağ içerir.* Buram buram doğallık kokan bu ürün, size şehrinizde yaşayabileceğiniz bir köy hayatı sunacak.* Bununla birlikte zengin formülasyonu ile cildinizi her an koruyup kollayacak.* Paraben, Parafin, Silikon, Ren..
₺45,00
Marka: Mecitefendi
Mecitefendi Doğal Krem - Çörek Otu Yağlı* Maksimum oranda doğal çörek otu yağı ihtiva eder.* Normal ciltlerde ihtiyacı olan bakımı sağlar ve ekstra esneklik kazandırır.* Bu krem ile birlikte çevrenize ışık saçacaksınız.* Paraben, Parafin, Silikon, Renklendirici, Hayvansal ürün, J..
₺45,00
Marka: Mecitefendi
Mecitefendi Doğal Krem - Kakao Yağlı* Yüksek seviyede ve uzun süreli nemlendirme yetisine sahip kakao yağını yüksek oranda ihtiva eder.* Bununla birlikte her adımı düşünülmüş formülasyonu sayesinde özellikle kuru ciltlerde olağan üstü bakım sağlar.* Paraben, Parafin, Silikon, Renklendirici..
₺45,00
Marka: Mecitefendi
Mecitefendi Doğal Krem -Organik Aloe Vera Özlü* Yüksek oranda organik aloe vera özü içerir.* Doğal aloe vera etkisi teninizi gün boyu ferah tutacak ve cildinizi besleyip, nemlendirip, güçlendirecek.* Hassas ciltler için kullanıma uygundur.* Paraben, Parafin, Silikon, Renklendiric..
₺45,00
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)