Menu
Your Cart

Bitkisel Şampuanlar

Marka: Devafit
Devafit Bitkisel Egzama Şampuanı (3 IN 1)  – 250 mlÇam Kozalak, Ardıç Katranı, Kükürtİçerdiği bitki özleri, yoğun vitaminler (B7, B5, E) ve protein (Keratin) sayesinde saç ve saç köklerini güçlendirerek dökülmelerini engeller. Saçınızın güçlü uzamasına yardımcıdır. Saçı besler ve saç derisi..
₺299,00
Marka: Devafit
Devafit Saç Bakım Sütü 250 mlArgan & Hindistan Cevizi Yağı ÖzlüİÇERİK BİLGİLERİ:Cansız ve yıpranmış saç uçlarına bakım yaparak kırılmaları engellemeye yardımcı olur. İçeriğinde bulunan vitamin ve bitki özleri sayesinde ilk kullanımdan itibaren saç uçlarına derinlemesine nüfus ederek besler, k..
₺299,00
Marka: Devafit
ŞAMPUAN İÇERİK BİLGİLERİ: * Saçta dökülme ve incelme problemi olan bay ve bayanlar için üretilmiştir. Yeniden yapılandırıcı şampuan içerisinde bulunan vitamin ve bitki özleri sayesinde, saçınızı hacim kazandırır. * Yılan özü zayıf ve cansız saçları kökten uca güçlendirir. * Günübirlik kullanım i..
₺349,00
Natur Garden Eşek Sütü Saç Bakım Şampuanı
Çok Satanlar
Natur Garden Eşek Sütü Saç Bakım Şampuanı * İçeriği keratin ve ipek proteini ile zenginleştirilmiştir. * Saçınız temizlenirken içeriğinde bulunan bitkisel yağ, vitamin, keratin ve ipek proteini saçınızı kökten uca besleyerek daha bakımlı ve parlak görünmesine yardımcı olur. KULLANIMI ..
₺189,00
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)