Menu
Your Cart

Bitkisel Şampuanlar

Bitkimix Ardıç Katranı Şampuanı
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARDIÇ KATRANI ŞAMPUANI*Sedef Ve Egzama Hastalıklarına *Saç Kökünü Besler *Saç Dökülmesini Azaltır *Saç Kaşıntısı *Saçkıran..
₺99,90
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARGAN ŞAMPUANI *Saç Ve Saç Derisini Nemlendirir *Kepek Şikayetlerini Giderir *Saçları Canlandırır, Onarır Ve De Daha Canlı Ve Gür *Görünmelerini Sağlar *Saç Kırıklarını Onarır, Saçlara Doğal Bir Yumuşaklık Verir *Saçı Uzatır..
₺99,90
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX KERATİN ŞAMPUANI *Saç Foliküllerinde Bulunan Protein Bağlarına Faydalıdır *Saçları Parlak Ve Güçlü Yapar *Saç Dökülmelerini Önler *Saçları Nemli Tutar *Saçları Düz Ve Şık Tutar..
₺99,90
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX SARIMSAK ŞAMPUANI *Saç Dökülmesini Azaltır *Saç Derisine Faydalıdır *Saçta Artış Sağlar *Saç Çıkmasına Yardımcı Olur *Saçlar Daha Dolgun, Parlak Ve Sağlıklı Olur..
₺99,90
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX SİYAH SARIMSAK ŞAMPUANI *Saç Ve Sakal Çıkmasını Yardımcı Olur *Saç Ve Saç Derisini Kuvvetlendirir *Saç Derisinde Oluşan Egzamaya İyi Gelir *Saç Kıran Tedavisine Karşı Olumlu Sonuç Sağlar *Saç Uzamasında Etkilidir..
₺99,90
Marka: Bitkimix
Bitkimix Bitki Özlü Zeytin Yağlı Şampuan * İşlem Görmüş; Kuru, Boyalı ve Yıpranmış Saçlar İçin Bakım Kompleksi * Pro + Vitamin B5, ph 5.5 * Yoğun Bakım Kürü Şampuanın İçindedir. * 400 ml..
₺99,90
Marka: Devafit
Devafit Bitkisel Egzama Şampuanı (3 IN 1)  – 250 mlÇam Kozalak, Ardıç Katranı, Kükürtİçerdiği bitki özleri, yoğun vitaminler (B7, B5, E) ve protein (Keratin) sayesinde saç ve saç köklerini güçlendirerek dökülmelerini engeller. Saçınızın güçlü uzamasına yardımcıdır. Saçı besler ve saç derisi..
₺99,90
Marka: Devafit
Devafit Saç Bakım Sütü 250 mlArgan & Hindistan Cevizi Yağı ÖzlüİÇERİK BİLGİLERİ:Cansız ve yıpranmış saç uçlarına bakım yaparak kırılmaları engellemeye yardımcı olur. İçeriğinde bulunan vitamin ve bitki özleri sayesinde ilk kullanımdan itibaren saç uçlarına derinlemesine nüfus ederek besler, k..
₺119,90
Marka: Devafit
ŞAMPUAN İÇERİK BİLGİLERİ: * Saçta dökülme ve incelme problemi olan bay ve bayanlar için üretilmiştir. Yeniden yapılandırıcı şampuan içerisinde bulunan vitamin ve bitki özleri sayesinde, saçınızı hacim kazandırır. * Yılan özü zayıf ve cansız saçları kökten uca güçlendirir. * Günübirlik kullanım i..
₺129,00
Harem’s Bıttım Özlü Şampuan Harem’s Bıttım Özlü Şampuan
Çok Satanlar
Harem’s Bıttım Özlü Şampuan* Keratin ve silk şampuan* Doğanın bilimle buluştuğu formülümüzde, kullandığımız doğal bazlı hammaddeler, saçların ve saç derisinin hassas ve derinlemesine temizlenmesini sağlar,* Özel bitkisel yağ karışımları ve bıttım yağı sayesinde cilt, saç ve saç derisinin beslenmesin..
₺40,00
Harem’s Kil Özlü Şampuan* Keratin ve silk şampuan.* Doğanın bilimle buluştuğu formülümüzde, kullandığımız doğal bazlı hammaddeler,saçların ve saç derisinin hassas ve derinlemesine temizlenmesini sağlar.* Kil; demir, çinko, magnezyum, alüminyum, kalsiyum, silisyum gibi doğal minerallerden oluşmaktadı..
₺40,00
Lacinia 5 İn 1 Şampuan Lacinia 5 İn 1 Şampuan
Çok Satanlar 2-3 Gün
Marka: Lacinia
Lacinia 5 İn 1 ŞampuanÜRÜN BİLGİSİ* Saç derisinde derinlemesine ve etkili bir temizlik sağlar.* Saç derisini dökülme karşıtı tedaviler için hazır hale getirir.* Doğal östrojen kaynağı Karayılan özü ile saça kökten etki eder ve saç dökülmesiyle savaşır. * Isırgan ve sarımsak özü ile sa..
₺45,00
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)