Menu
Your Cart

Gıda

Baldudak Anzer Çiçek Balı 250 gr Anzer Balı, Anzer Vadisi’ni de içine alan İkizdere Vadisi’nde üretilmektedir. Bu vadideki çiçek ve bitki florası 1000 - 1250 arasında olup Dünyanın en zengin vadilerinden biri olduğu yapılan araştırmalar ile kanıtlanmıştır. Yüzyıllardan bu yana şifa kaynağı ..
₺649,00
Marka: Baldudak
Baldudak Çiçek Balı R-1700 - 450 GrR-1700 kodlu Baldudak Çiçek Balı, Doğu Karadeniz Bölgesinde yer alan 1700 metre yükseklikte yaylalarda üretilmektedir. Kovanların olduğu bölgede meyve ağacı ve yerleşim yeri yoktur. Bölgenin sahip olduğu çiçek ve bitki florası 450 - 600 arasındadır. Yüksekliği..
₺139,00
Marka: Baldudak
Baldudak Çiçek Balı R-2700 - 450 Gr Bal bazı zamanlarda sade olarak bazen de bazı bitki, meyve veya besinler ile karıştırılarak şifa niyetine tüketilmektedir. R-2700 - Baldudak Çiçek Balı hiçbir şekilde el değmeden 2700 rakımlı dağlarda üretiliyor. Üretiminde büyük incelikler gösterilerek hiçbir..
₺254,00
Marka: Baldudak
Baldudak Çiçek Balı VİP – 450 GrNefis tadı ve aroması ile damaklarda unutulmaz bir lezzet bırakmaktadır. Şifa kaynağı olan Baldudak VİP Çiçek Balı en zengin çiçek florası üretim bölgesinde sağlıklı bir şekilde imal edilmektedir. Zor şartlarda üretimi yapılan çiçek balı VİP, her yaştan kişi tarafı..
₺1.299,00
Marka: Baldudak
Baldudak Ham Çiçek Balı - 450 grHAM BAL NEDİR?Ham bal vitaminler ve polen içeriğinden oldukça zengin en doğal baldır. Ham Bal en kısa ifadesi ile filtre edilmemiş, pastörize edilmemiş bal anlamına gelmektedir. Yani bal üretim sürecinde hiçbir şekilde ısıl işlem görmemiş ve polenleri tutacak şeki..
₺344,00
Baldudak Ham Kestane Balı - 450 grHAM BAL NEDİR?Ham bal vitaminler ve polen içeriğinden oldukça zengin en doğal baldır. Ham Bal en kısa ifadesi ile filtre edilmemiş, pastörize edilmemiş bal anlamına gelmektedir. Yani bal üretim sürecinde hiçbir şekilde ısıl işlem görmemiş ve polenleri tutacak şe..
₺369,00
Marka: Baldudak
Baldudak İksir 220 grBaldudak İksir, en özel ve etkili şifa kaynağı arı polenini, arıların besin kaynağı arı sütünün Baldudak R-2700 bal ile homojen bir şekilde karışımıyla bir araya getirildi.Ege Üniversitesi tarafından analizi yapılan ürünlerin dolumu ORSER Sertifikasyon Kuruluşu tarafından dene..
₺344,00
Marka: Baldudak
Baldudak İksir VİP 220 grBaldudak İksir, en özel ve etkili şifa kaynağı arı polenini, protein ve enerji propolisi arıların besin kaynağı arı sütünün Baldudak VİP Bal ile homojen bir şekilde karışımıyla bir araya getirildi.Ege Üniversitesi tarafından analizi yapılan ürünlerin dolumu ORSER Sertifi..
₺689,90
Marka: Baldudak
Baldudak Kestane Balı R-1300 - 450 Gr Profesyonel arıcılıkta isim yapmış Baldudak firması tarafından üretilen R-1300 kod isimli kestane balı, Karadeniz yöresinde üretilen en doğal ve en lezzetli ballarından birisidir. Doğal olarak Karadeniz ormanlarında bulunan kestane ağaçlarının Nisan ve Ma..
₺329,00
Marka: Baldudak
Baldudak Organik Çiçek Balı - 450 grOrganik bal, diğer organik arı ürünleri olan organik propolis, organik arı sütü ve organik polen gibi T.C Organik Tarımın Esasları ve Uygulanmasına İlişkin Yönetmeliğe uygun şekilde üretilen ve üretilirken de bağımsız sertifikasyon firması tarafından kontrol ed..
₺394,00
Marka: Baldudak
Baldudak Organik Kestane Balı - 450 grOrganik Sertifikası bulunan arıcılar tarafından üretilen Baldudak Organik Organik Kestane Balı, etrafında baz istasyonu, yerleşim yerleri ve asfalt yol bulunmayan doğal Karadeniz Ormanlarında üretilmiştir. Karadeniz Ormanlarında bulunan kestane ağaçlarının Ma..
₺444,00
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX BAL – POLEN ARI SÜTÜ*Hormonları Düzenler ve Hücreleri Yeniler.*Çocukların Gelişiminde Etkilidir.*Vücuda Zindelik Verir.*Damar Sertliğini Önlemede Yardımcı Olur.*Saç Dökülmesini Önlemede Etkilidir.İÇİNDEKİLER: Bal, Polen, Arı SütüKULLANIM ŞEKLİ: Sabah Aç Karnında Alınmalıdır. Yetişkinlerd..
₺69,00
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)