Menu
Your Cart

Bitkisel Macunlar

Bitkimix Çakşır Otu Hurma Poleni Eksraktlı Macun 850 gr
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ÇAKŞIRLI MACUN 420 GR *Erkeklerde Hareketli Ve Canlı Sperm Sayısını Artırır. *İktidarsızlığın Giderilmesinde *Zencefilli Macun Ve Çakşırlı Macun Beraber Kullanıldığında Kadınlarda Hormon Seviyesini Dengeler *Çocuğu Olmayanlarda (kısırlıkta) Etkilidir.İÇİNDEKİLER: Ham ..
₺599,00
Bitkimix Civanperçemli Karışık Bitkisel Macun Bitkimix Civanperçemli Karışık Bitkisel Macun
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
CİVANPERÇEMLİ MACUN 420  GR(Bayanlara Özel)*Menopoz Dönemindeki Rahatsızlıklarda *Ağrı ve Sancı Giderici Olarak Kullanılır*Adet Düzensizliği*Kemik Erimesi*Rahim Ve İdrar Yolları İltihaplarının Tedavisinde Etkilidir*Hormonal Bozukluklar ve Miyon, Kist, Tümor Durumlarında Etkilidir*Uyku Düzenle..
₺249,00
Bitkimix Çörekotlu Zencefilli Karışık Bitkisel Macun
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
ZENCEFİLLİ ÇÖREK OTLU MACUN 230 GR*Astım - Bronşit - Öksürük - Akciğeri Tedavi Eder*Bağışıklık Sistemini Güçlendirir*Soğuk Algınlığını Giderir*Kalp Ve Beyin Damar Tıkanıklığını Tedavi Eder*Grip Sinüzit Ve Üst Solunum Yolları Enfeksiyonlarında Etkilidir.İÇİNDEKİLER: Zencefil % 10, Çörekotu, Keçiboy..
₺299,00
Bitkimix Enginarlı Devedikenli Karışık Bitkisel Macun Bitkimix Enginarlı Devedikenli Karışık Bitkisel Macun
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ENGİNARLI DEVEDİKENLİ KARIŞIK BİTKİSEL MACUN 420 GR *Karaciğer Yağlanmasında Etkilidir. *Hepatit (B ve C)'nin Tedavisinde Etkilidir. *Karaciğer Enzimlerinin Normale Dönmesini SağlarİÇİNDEKİLER: Enginar % 15, Devedikeni, Zerdeçal, Aynı Sefa, Şahtere, Karahindiba, Keçiboynuzu Tozu..
₺299,00
Bitkimix Huş Yapraklı Karışık Bitkisel Macun
Çok Satanlar 2-3 Gün
Marka: Bitkimix
HUŞ YAPRAKLI MACUN 420 gr *Eklem (İltihaplı) Romatizması *Kireçlenme *İdrar Söktürür *Ödem Söktürür *Böbrek Yetmezliğine İyi Gelir İÇİNDEKİLER: Huş Ağacı Yaprağı % 20, Keçiboynuzu Pekmezi, Ginseng, Kırkkilit Otu, Zencefil, Ayrık Oto Mısır Püskülü, Kekik, Defne Yaprağı, Havlıcan, ..
₺109,00
Marka: Bitkimix
İKSİR MACUNU* Astım, Bronşit, Öksürük, Soğuk Algınlığı, Grip ve Sigaranın Yan Etkilerine Karşı Bağışıklık Sitemini Güçlendirir, Vücuda Dinçlik Verir* Mikrop, Virüs ve Mantara Karşı Öldürücü Tesire Sahiptir* İfraz Boşaltıcı ve Solunum Borusunu Genişleticidir* Damar Hastalıklarını Önler* Hazmı Kolayl..
₺1.449,00
Bitkimix Karahalileli Karışık Bitkisel Macun Bitkimix Karahalileli Karışık Bitkisel Macun
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
KARAHALİLELİ MACUN 420 GR*Basuru (Hemoroid) Tedavisinde Etkilidir*Kalın Bağırsak İltihabının Temizlenmesinde Etkilidir*Hazımsızlığı Giderir*Bacaklardaki Varise İyi GelirİÇİNDEKİLER: Karahalileli % 15, At Kestanesi, Civan Perçemi, Yaban Mersini, Kekik, Sinameki, Sarı Kantaron, Isırgan, Üzerlik Tohu..
₺299,00
Bitkimix Kudret Narı Macunu Bitkimix Kudret Narı Macunu
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
KUDRET NARI MACUNU 420 GR *Ülser - Gastrit *Mide Şişkinliği *Mide İltihabı - Asit Fazlalığı *Mide Ekşimesi *Kalın Bağırsak Yara ve İltihabında, *12 Parmak Bağırsağı İltihabı *Sindirim Sisteminin Sağlıklı Çalışmasını Sağlar *Hazmı Kolaylaştırır *Mide Ve Bağırsaklardaki G..
₺299,00
Bitkimix Yakı Otlu Karışık Bitkisel Macun
Çok Satanlar 2-3 Gün
Marka: Bitkimix
YAKI OTLU MACUN 420 GR *Prostat Bezini Küçültür *Sık İdrara Çıkmayı Önler *İdrar Yanmasını Giderir *Prostatı Tedavisinde Yardımcı Olur İÇİNDEKİLER: Yakı Otu % 12, Keçiboynuzu Pekmezi, Kerviz Tohumu, Funda Yaprağı, Fındık Yaprağı, Isırgan Otu, Ayrık Otu, Enginar Yaprağı, Yavşan Otu, ..
₺199,00
Hacı Uğur Efendi İksir Macunu Hacı Uğur Efendi İksir Macunu
Çok Satanlar
HACI UĞUR EFENDİ İKSİR MACUNU – 230 gr * Astım, Bronşit, Öksürük, Soğuk Algınlığı, Grip ve Sigaranın Yan Etkilerine Karşı Bağışıklık Sitemini Güçlendirir, Vücuda Dinçlik Verir * Mikrop, Virüs ve Mantara Karşı Öldürücü Tesire Sahiptir * İfraz Boşaltıcı ve Solunum Borusunu Genişleticidir ..
₺349,00
Hacı Uğur Efendi Kozalak Macunu Hacı Uğur Efendi Kozalak Macunu
Çok Satanlar
Hacı Uğur Efendi Kozalak Macunu *Akciğerlerdeki toksin ve katranın temizlenmesine *Astım, bronşit, nefes darlığı ve KOAH rahatsızlıklarına *Balgam söktürmeye *Solunum yolların ve bronşların temizlenmesine *Kan ve damarların temizlenip kan akışının hızlanmasına *Enfeksiyon vb. hastalıklara ka..
₺299,90
Zühre Ana Kozalak Macunu Zühre Ana Kozalak Macunu
Çok Satanlar
Zühre Ana Kozalak Macunu*Akciğerlerdeki toksin ve katranın temizlenmesine*Astım, bronşit, nefes darlığı ve KOAH rahatsızlıklarına*Balgam söktürmeye*Solunum yolların ve bronşların temizlenmesine*Kan ve damarların temizlenip kan akışının hızlanmasına*Enfeksiyon vb. hastalıklara karşı bağışıklık sistem..
₺209,00
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)