Menu
Your Cart

Bitkisel Şampuanlar

Bitkimix Ardıç Katranı Şampuanı
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARDIÇ KATRANI ŞAMPUANI*Sedef Ve Egzama Hastalıklarına *Saç Kökünü Besler *Saç Dökülmesini Azaltır *Saç Kaşıntısı *Saçkıran..
₺99,90
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARGAN ŞAMPUANI *Saç Ve Saç Derisini Nemlendirir *Kepek Şikayetlerini Giderir *Saçları Canlandırır, Onarır Ve De Daha Canlı Ve Gür *Görünmelerini Sağlar *Saç Kırıklarını Onarır, Saçlara Doğal Bir Yumuşaklık Verir *Saçı Uzatır..
₺99,90
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX KERATİN ŞAMPUANI *Saç Foliküllerinde Bulunan Protein Bağlarına Faydalıdır *Saçları Parlak Ve Güçlü Yapar *Saç Dökülmelerini Önler *Saçları Nemli Tutar *Saçları Düz Ve Şık Tutar..
₺99,90
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX SARIMSAK ŞAMPUANI *Saç Dökülmesini Azaltır *Saç Derisine Faydalıdır *Saçta Artış Sağlar *Saç Çıkmasına Yardımcı Olur *Saçlar Daha Dolgun, Parlak Ve Sağlıklı Olur..
₺99,90
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX SİYAH SARIMSAK ŞAMPUANI *Saç Ve Sakal Çıkmasını Yardımcı Olur *Saç Ve Saç Derisini Kuvvetlendirir *Saç Derisinde Oluşan Egzamaya İyi Gelir *Saç Kıran Tedavisine Karşı Olumlu Sonuç Sağlar *Saç Uzamasında Etkilidir..
₺99,90
Marka: Bitkimix
Bitkimix Bitki Özlü Zeytin Yağlı Şampuan * İşlem Görmüş; Kuru, Boyalı ve Yıpranmış Saçlar İçin Bakım Kompleksi * Pro + Vitamin B5, ph 5.5 * Yoğun Bakım Kürü Şampuanın İçindedir. * 400 ml..
₺99,90
Harem’s Bıttım Özlü Şampuan Harem’s Bıttım Özlü Şampuan
Çok Satanlar
Harem’s Bıttım Özlü Şampuan* Keratin ve silk şampuan* Doğanın bilimle buluştuğu formülümüzde, kullandığımız doğal bazlı hammaddeler, saçların ve saç derisinin hassas ve derinlemesine temizlenmesini sağlar,* Özel bitkisel yağ karışımları ve bıttım yağı sayesinde cilt, saç ve saç derisinin beslenmesin..
₺40,00
Harem’s Kil Özlü Şampuan* Keratin ve silk şampuan.* Doğanın bilimle buluştuğu formülümüzde, kullandığımız doğal bazlı hammaddeler, saçların ve saç derisinin hassas ve derinlemesine temizlenmesini sağlar.* Kil; demir, çinko, magnezyum, alüminyum, kalsiyum, silisyum gibi doğal minerallerden oluşmaktad..
₺40,00
Lacinia 5 İn 1 Şampuan Lacinia 5 İn 1 Şampuan
Çok Satanlar 2-3 Gün
Marka: Lacinia
Lacinia 5 İn 1 ŞampuanÜRÜN BİLGİSİ* Saç derisinde derinlemesine ve etkili bir temizlik sağlar.* Saç derisini dökülme karşıtı tedaviler için hazır hale getirir.* Doğal östrojen kaynağı Karayılan özü ile saça kökten etki eder ve saç dökülmesiyle savaşır. * Isırgan ve sarımsak özü ile sa..
₺45,00
Marka: Lacinia
Lacinia Argan Yağlı ŞampuanÜRÜN BİLGİSİ* İçeriğindeki argan yağı saçın gücünü geri kazanmasına yardımcı olur, dış etkenlere karşı korur.* İçeriğinde bulunan yüksek miktardaki E vitamini güçlü bir antioksidandır.* Güçlü E vitamini etkisiyle saç kökünün beslenmesine yardımcı olur.* Kan..
₺45,00
Marka: Lacinia
Lacinia Sarımsak & Ginseng ŞampuanÜRÜN BİLGİSİ* Saç, saç derisi ve saç kökünü derinlemesine besleyerek hücrelerini güçlendirmeye ve daha hızlı uzamasına yardımcı olur. * Saç dökülmesi problemini çözer.* Zayıf saçların kalınlaşıp hacim kazanmasını sağlar.* Yapılan araştırmalar yağ..
₺45,00
Marka: Bitkimix
Leafaction Ardıç Katranı Şampuanı 400 ml* Ardıç ağacının dal ve gövdesinin kuru olarak yakılmasından Ardıç Katranı elde edilir.* Bileşiminde ucucu yağ Rain ve Kadnen adı verilen bir Triterpen ve Fenol türevleri bulunur.* Ardıç Katranının sac kökü ve cilt problemlerinin giderilmesine yardıma olduğu b..
₺24,00
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)