Menu
Your Cart

Bitkisel Sabunlar

Bitkimix Aloe Vera Sabunu
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
Bitkimix Aloe Vera SabunuAloe Vera bitkisinin içerdiği C ve E vitaminleri sayesinde cildin yaşlanmasını geciktirmeye yardımcı olur.Cildin PH dengesini sağlayarak kuruluğunun giderilmesine ve doğal nem dengesini sağlamaya yardımcı olur.Siyah noktaların ve aknelerin iyileşmesine katkı sağlar. ..
₺189,00
Marka: Bitkimix
Bitkimix Altın SabunuCildi sıklaştırmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur.Cildiniz aydınlatır, kırışıklar ve ince çizgileri iyileştirmeye yardımcı olur.Gözenekleri arındırır, ölü hücrelerin giderilmesine katkı sağlar. Saçlarınız besler ve sağlıklı parlak bir görünüm kazandırmasını destek..
₺369,00
Bitkimix Ardıç Katranı Sabunu
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARDIÇ KATRANI SABUNUPH değerini dengeleyerek hassas ciltleri tahriş etmeyip derinlemesine temizliğe yardımcı olur.Akne, siyah nokta ve lekelerin giderilmesine yardımcı olur.Cildinizin doğal bir şekilde sahip olması gereken neme kavuşmasını destekler. Saç dökülmesi ve kepek gib..
₺189,00
Marka: Bitkimix
Bitkimix Beyazlatıcı Pirinç SabunuCilde beyazlık verir, nem oranını dengeler ve nemlendirmesine destek olur.Ciltteki yaraların temizlenmesine, siyah noktaların ve sivilcelerin iyileşmesine, çillerin azalmasına ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur.Cildin gün boyu bakımlı görünmesini sağl..
₺189,00
Marka: Bitkimix
Bitkimix Bıttım SabunuAntiseptik özelliği ile deride ve saçlarda oluşan mikropları öldürmeye yardımcı olur.Ciltte peeeling etkisi oluşturur ve sayede cildin pürüzsüz bir görünüme ulaşmasını destekler.Vücutta oluşan kızarıklara ve kaşıntıların azalmasına yardımcı olur. Kuru saçları neml..
₺189,00
Marka: Bitkimix
Bitkimix Defne Sabunu Ciltte oluşan siyah nokta problemlerinin giderilmesine yardımcı olur.Saç diplerindeki yaralarını iyileştirmeye yardımcı olup, saç sağlığını korumaya katkı sağlar.Saç dökülmesini önleyerek saçların gürleşmesine yardımcı olur. Cildin doğal nem dengesini sağlamaya..
₺189,00
Marka: Bitkimix
Bitkimix Eşek Sütü SabunuCilt lekelerinin ve ciltte oluşan kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur.Ciltte oluşan siyah nokta, sivilce ve akne sorunlarının azalmasına destek olur.Düzenli kullanıldığında cildin sıkılaşmasına, dolgun görünmesine ve beyazlamasına katkı sağlar. Ciltte p..
₺189,00
Marka: Bitkimix
Bitkimix Gliserinli Şeffaf Aloe Vera SabunuCildi temizler, cildi yumuşatır ve nemlendirir. Saçların gelişmesine cilt yaralarının hızlıca iyileşmesine yardımcı olur.100 gr..
₺99,00
Marka: Bitkimix
Bitkimix Gliserinli Şeffaf Çilek SabunuSaç ve cildi besler. Saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Kuru ciltler için tavsiye edilir.100 gr..
₺99,00
Marka: Bitkimix
Bitkimix Gliserinli Şeffaf Cilt Beyazlatıcı SabunCildinizdeki siyah noktaların ve lekelerin giderilmesine yardımcı olur.100 gr..
₺99,00
Marka: Bitkimix
Bitkimix Gliserinli Şeffaf Eşek Sütlü SabunuCilde elastikiyet kazandırarak kırışıklıkları ve siyah nokta oluşumunu engellemeye yardımcı olur.100 gr..
₺99,00
Marka: Bitkimix
Bitkimix Gliserinli Şeffaf Gül SabunuCiltteki gözeneklerin açılmasına ve nemlenmesine yardımcı olur. Güneş lekesi, sivilce lekesi gibi lekelerin giderilmesine yardımcı olur.100 gr..
₺99,00
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 78 (7 Sayfa)