Menu
Your Cart

Oda ve Kumaş

Marka: Romamix
Romamix Bahar Rüzgarı Oda ve Kumaş Kokusu - Spreyi 500 mlDoğanın uyanışını ve tazelik hissini evinize getiriyor. Bahar mevsiminin taptaze esintilerini ve çiçeklerin hafif kokusunu içeren bu özel koku, odalarınıza ve kumaşlarınıza canlılık ve enerji katıyor. İlk çiçeklerin açtığı, doğanın yeniden ..
₺299,00
Marka: Romamix
Romamix Kavun Menekşe Oda ve Kumaş Kokusu - Spreyi - 500 mlDoğanın tazeliğini ve çiçeklerin zarafetini yaşam alanlarınıza getiriyor. Taptaze kavunun enerjisi, odalarınıza ferahlık ve canlılık katarken, menekşenin huzur veren kokusuyla mekânınızı sakinleştirir. Bu benzersiz kombinasyon, evinizi ta..
₺299,00
Marka: Romamix
Romamix Mango Dünyası Oda ve Kumaş Kokusu - Spreyi - 500 mlEv ve kumaşlarınıza tropikal bir enerji katın! Taze ve leziz mango kokusu, mekânlarınıza egzotik bir ferahlık ve neşe getiriyor.Mango Dünyası oda ve kumaş kokusu, evinizin ve kumaşlarınızın atmosferini anında tropikal bir rüyaya dönüştürür..
₺299,00
Marka: Romamix
Romamix Sandal Ağacı Oda ve Kumaş Kokusu - Spreyi - 500 mlEv ve kumaşlarınıza sakinlik ve zariflik katın! Sandal ağacının rahatlatıcı ve odunsu notası, mekânlarınıza doğal bir huzur ve sofistike bir dokunuş getiriyor.Sandal Ağacı oda ve kumaş kokusu, evinizin ve kumaşlarınızın atmosferini anında ..
₺299,00
Marka: Romamix
Romamix Şeftali Oda ve Kumaş Kokusu - Spreyi - 500 mlSıcak yaz günlerinin taptaze meyvesi olan şeftalinin tatlı ve ferahlatıcı notasını evinize taşıyor. Bu özel koku, odalarınıza ve kumaşlarınıza doğal bir tazelik ve canlılık katıyor. Şeftalinin hafif ve hoş kokusuyla zenginleştirilmiş bu esans, ..
₺299,00
Marka: Romamix
Romamix Serenity Oda ve Kumaş Kokusu - Spreyi - 500 mlSakinleştirici ve huzur veren bir atmosfer oluşturmak isteyenler için özel olarak formüle edilmiştir. Bu eşsiz koku, odalarınıza ve tekstil ürünlerinize hoş bir tazelik ve dinginlik katmak için tasarlanmıştır. İncelikle seçilmiş doğal esanslar..
₺299,00
Marka: Romamix
Romamix Yasemin Ağacı Oda ve Kumaş Kokusu - Spreyi - 500 mlEv ve kumaşlarınıza büyülü bir çiçek bahçesi dokunuşu ekleyin! Yaseminin büyüleyici ve çiçeksi notası, mekânlarınıza zarif bir romantizm ve doğal güzellik katıyor.Yasemin Ağacı oda ve kumaş kokusu, evinizin ve kumaşlarınızın atmosferini a..
₺299,00
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)