Menu
Your Cart

Kişisel Bakım Ürünleri

Bitkimix Argan Saç Bakım Yağı
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARGAN SAÇ BAKIM YAĞI *Saç dökülmesini önler *Aşırı yıpranmış ve yorgun saçları onarır *Saç gücünü ve elastikiyetini arttırır *Saçlarınıza ekstra hacim kazandırır*Kuru ve tiftik gibi olmuş saçları kurtarır*Saç boyanızın ömrünü uzatır*Uzun süre kalıcı bakım ve onarım sağlar*Saçla..
₺399,00
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARGAN YAĞLI SAÇ BAKIM KREMİ*Argan Yağlı Durulanmayan Saç Kremi*Yıpranmış Saç ve Sakalı Onarır *Saçların Köklerini Güçlendirir *Saç ve Sakalı Uzatır *Saç ve Sakalı Yumuşatır *Saç ve Sakalı Besler *Saç  ve Sakal Kırıklarını Önler *150ml..
₺349,00
Marka: Bitkimix
Bitkimix Göz Çevresi Bakım KremiCildin nem dengesini korumaya yardımcı olarak gözaltlarınıza anında tazelik ve canlılık kazandırmaya yardımcı olur.KULLANIMI: Temiz ve kuru göz çevrenize hafif dairesel hareketlerle gece uygulayınız. UYARILAR: Sadece harici kullanım içindir. Göz ile temas..
₺1.890,00
Marka: Bitkimix
Bitkimix Kaş & Kirpik Bakım Serumu Cildiniz etkileyen hava koşulları ve kozmetik ürünler kaşların ve kirpiklerin olumsuz yönde etkilenmesine, incelmesine ve dökülmesine sebep olur. Düzenli kullanıldığında kaşların ve kirpiklerin sağlıklı ve gür görünüme kavuşmasına yardımcı olur.KULLANIM..
₺379,00
Marka: Bitkimix
Bitkimix Kolajen PeelingCildinizi ölü derilerden arındırmaya yardımcı olur, cilde parlak ve yumuşak bir görünüm kazandırır. KULLANIMI: Cildinize istediğiniz bölgeye sürerek eliniz yardımıyla hafifçe bastırarak ovunuz. 10 – 15 saniye sonra cildinizden ölü deriler kalkmaya başlayacaktır. 30 saniye ..
₺329,00
Marka: Bitkimix
Bitkimix Kolajen Yüz Serumu & Cilt Bakım KremiBitkimix Kolajen Yüz Serumuİçeriğinde yer alan kolajen ve vitaminler sayesinde anti – aging etkisi göstererek cildin nem oranını ayarlar. Cildi sıkılaştırır ve canlılık kazanmasına yardımcı olur.KULLANIMI: Temiz ve nemli yüz ve boyun bölgesine hafi..
₺2.750,00
Bitkimix Saç & Sakal Serumu
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX SAÇ SAKAL SERUMU * Saç Sakal ve Bıyıklarda Problem Yaşayanlar* Saç, Sakal ve Bıyıkları Seyrek Olanlar* Saç, Sakal ve Bıyıkları Güçsüz Olanlar* Saç, Sakal ve Bıyıkların Az Yada Boşluklu Çıkması* Saç, Sakal ve Bıyıklarda Dökülme* Saç, Sakal ve Bıyıklarda Bölgesel Dökülmeler * Saç ve Sakal ..
₺225,00
Marka: Vinolet
Vinolet Aloe Vera Jel 150 ml * Beyaz kan hücrelerinin üretimini teşvik eder. * Sindirim sistemini kuvvetlendirir. * Mide rahatsızlıklarını azaltır. * Mide yanması ve hazımsızlık sorunları giderir. * Cildi onarır, nemlendirir ve yıpranmış hücreleri yeniler. * Kuru ciltlerde görülen..
₺249,90
Marka: Vinolet
Vinolet Argan Yağlı Saç Bakım Kremi* Saç tellerinin onarılmasına* Parlaklık ve hacim kazanmasına* Dış etkenlerden koruyarak kepeği ve saç dökülmesini de önlemeye yardımcı olur.* Saçlarınızın her zamankinden daha kolay tarandığını göreceksiniz.* Saç bakım kremi durulamadan 7/24 et..
₺120,00
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)