Menu
Your Cart

Kişisel Bakım Ürünleri

Bitkimix Argan Saç Bakım Yağı
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARGAN SAÇ BAKIM YAĞI *Saç dökülmesini önler *Aşırı yıpranmış ve yorgun saçları onarır *Saç gücünü ve elastikiyetini arttırır *Saçlarınıza ekstra hacim kazandırır*Kuru ve tiftik gibi olmuş saçları kurtarır*Saç boyanızın ömrünü uzatır*Uzun süre kalıcı bakım ve onarım sağlar*Saçla..
₺349,00
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARGAN YAĞLI SAÇ BAKIM KREMİ*Argan Yağlı Durulanmayan Saç Kremi*Yıpranmış Saç ve Sakalı Onarır *Saçların Köklerini Güçlendirir *Saç ve Sakalı Uzatır *Saç ve Sakalı Yumuşatır *Saç ve Sakalı Besler *Saç  ve Sakal Kırıklarını Önler *150ml..
₺349,00
Marka: Bitkimix
Bitkimix Göz Çevresi Bakım KremiCildin nem dengesini korumaya yardımcı olarak gözaltlarınıza anında tazelik ve canlılık kazandırmaya yardımcı olur.KULLANIMI: Temiz ve kuru göz çevrenize hafif dairesel hareketlerle gece uygulayınız. UYARILAR: Sadece harici kullanım içindir. Göz ile temas..
₺1.399,00
Marka: Bitkimix
Bitkimix Kaş & Kirpik Bakım Serumu Cildiniz etkileyen hava koşulları ve kozmetik ürünler kaşların ve kirpiklerin olumsuz yönde etkilenmesine, incelmesine ve dökülmesine sebep olur. Düzenli kullanıldığında kaşların ve kirpiklerin sağlıklı ve gür görünüme kavuşmasına yardımcı olur.KULLANIM..
₺279,00
Marka: Bitkimix
Bitkimix Kolajen PeelingCildinizi ölü derilerden arındırmaya yardımcı olur, cilde parlak ve yumuşak bir görünüm kazandırır. KULLANIMI: Cildinize istediğiniz bölgeye sürerek eliniz yardımıyla hafifçe bastırarak ovunuz. 10 – 15 saniye sonra cildinizden ölü deriler kalkmaya başlayacaktır. 30 saniye ..
₺279,00
Marka: Bitkimix
Bitkimix Kolajen Yüz Serumu & Cilt Bakım KremiBitkimix Kolajen Yüz Serumuİçeriğinde yer alan kolajen ve vitaminler sayesinde anti – aging etkisi göstererek cildin nem oranını ayarlar. Cildi sıkılaştırır ve canlılık kazanmasına yardımcı olur.KULLANIMI: Temiz ve nemli yüz ve boyun bölgesine hafi..
₺2.250,00
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX SAÇ SAKAL SERUMU * Saç Sakal ve Bıyıklarda Problem Yaşayanlar* Saç, Sakal ve Bıyıkları Seyrek Olanlar* Saç, Sakal ve Bıyıkları Güçsüz Olanlar* Saç, Sakal ve Bıyıkların Az Yada Boşluklu Çıkması* Saç, Sakal ve Bıyıklarda Dökülme* Saç, Sakal ve Bıyıklarda Bölgesel Dökülmeler * Saç ve Sakal ..
₺225,00
Marka: esila
ESİLA BİTKİSEL ÇATLAK BAKIM YAĞI* İçerisindeki bitkisel yağlar ile cildi besler ve nemlendirir.* Cildin kurumasını ve çatlamasını önlemeye yardımcı olur.* Cildi sıklaştırıcı ve şekillendirici etkisi vardır. KULLANIMI: Günde 1 defa dairesel hareketler şeklinde masaj yapılarak sürülür. İÇİND..
₺75,00
Marka: esila
ESİLA BİTKİSEL CİLT BAKIM YAĞI* İçeriğindeki bitkisel yağlar sayesinde cildiniz nemlendirerek besler.* Cildinizi tazeleyerek yaşlanma etkilerine karşı korur.* Leke oluşumunu engelleyici etkili bir üründür.KULLANIMI:* Cilt bakım yağı, cilt iyice temizlendikten sonra parmak uçları ile masaj yapılarak..
₺75,00
Marka: esila
Esila Selülit Yağı* Cilt hormon ve yağ seviyelerini düzenlenmesini sağlar.* Selülit tedavisinde başarıyla kullanılmaktadır.* Cildinizi sıkılaştırıcı ve tazeleyici özelliği ile selülit oluşumuna karşı etkili bir üründür.* Ürünlerde, insan sağlığına olumsuz etki edebilecek herhangi bir katkı madd..
₺75,00
Marka: Harem's
Argan Yağlı Yüz & Dekolte Kremi (Yaşlanma & Leke Karşıtı Bakım)  * Fas’ın mucizesi altın yağ olarak bilinen Argan Yağı E vitamini açısından en zengin yağlardan biridir. * E vitamini yanı sıra Omega-9, Omega-6, tocopherol, sterol, polifenol gibi antioksidan bileşenler çerir...
₺245,00
Marka: Harem's
Harem's Tüy Azaltıcı İnceltici Ağda Bakım Yağı* İçeriğindeki etkili bitkisel yağ kompleksleri sayesinde, kıl ve köklerinin büyümesini engellemeye ve incelip sararmasına yardımcı olur.* Koltuk altı uygulamalarında cilt renginin koyulaşmasının engellemesinde yardımcı olur.* Zararlı kimy..
₺40,00
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)