Menu
Your Cart

Kişisel Bakım Ürünleri

Bitkimix Argan Saç Bakım Yağı
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARGAN SAÇ BAKIM YAĞI *Saç dökülmesini önler *Aşırı yıpranmış ve yorgun saçları onarır *Saç gücünü ve elastikiyetini arttırır *Saçlarınıza ekstra hacim kazandırır*Kuru ve tiftik gibi olmuş saçları kurtarır*Saç boyanızın ömrünü uzatır*Uzun süre kalıcı bakım ve onarım sağlar*Saçla..
₺149,90
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARGAN YAĞLI SAÇ BAKIM KREMİ*Argan Yağlı Durulanmayan Saç Kremi*Yıpranmış Saç ve Sakalı Onarır *Saçların Köklerini Güçlendirir *Saç ve Sakalı Uzatır *Saç ve Sakalı Yumuşatır *Saç ve Sakalı Besler *Saç  ve Sakal Kırıklarını Önler *150ml..
₺199,00
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX MASAJ YAĞI *Bel, Boyun Fıtığı *Kireçlenme, Romatizma *Diz, Baş Ağrıları *Siyatik *Varis, Burkulma *Ayakta Yanma *Kulunç *Adale Kas Ağrıları..
₺49,00
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX SAÇ SAKAL SERUMU * Saç Sakal ve Bıyıklarda Problem Yaşayanlar* Saç, Sakal ve Bıyıkları Seyrek Olanlar* Saç, Sakal ve Bıyıkları Güçsüz Olanlar* Saç, Sakal ve Bıyıkların Az Yada Boşluklu Çıkması* Saç, Sakal ve Bıyıklarda Dökülme* Saç, Sakal ve Bıyıklarda Bölgesel Dökülmeler * Saç ve Sakal ..
₺59,00
Marka: Dermaderm
DERMADERM KAKAO YAĞLI ÇATLAK ÖNLEYİCİ KREM * Dermaderm Çatlak Önleyici Krem oluşmuş ve hamilelikte oluşabilecek çatlakların giderilmesine yardımcı olarak kullanılır.* Dermaderm Krem kakao, badem ve zeytin yağı özlerinden elde edilen yağlardan ve Omega 3, 6 bakımından zengin doğal bitki ö..
₺45,00
Marka: Dermaderm
Dermaderm Leke Giderici Gece Kremi* Cilt lekeleri çeşitli nedenlerle cilde rengini kazandıran pigmentlerin fazla üretiminden dolayı oluşurlar.* Genellikle lekeler güneş ışınlarına sürekli maruz kalan ciltte oluşur.* Cilt üzerinde oluşan çilde buna örnek teşkil eder. * Dermaderm Leke Kremi lekeye elv..
₺40,00
Marka: Dermaderm
Dermaderm Leke Giderici Gündüz Kremi* Leke oluşumunu engelleyen Arbutin ve bitki özleri ile üretilmiştir.* Genellikle yaz aylarında günesin etkisiyle oluşan lekelerin giderilmesinde kullanılır.* Cilt lekeleri yetersiz ve yanlış beslenme, genetik özelliklerimiz, hava koşulları(aşırı güneş v..
₺40,00
Marka: esila
ESİLA BİTKİSEL ÇATLAK BAKIM YAĞI* İçerisindeki bitkisel yağlar ile cildi besler ve nemlendirir.* Cildin kurumasını ve çatlamasını önlemeye yardımcı olur.* Cildi sıklaştırıcı ve şekillendirici etkisi vardır. KULLANIMI: Günde 1 defa dairesel hareketler şeklinde masaj yapılarak sürülür. İÇİND..
₺30,00
Marka: esila
ESİLA BİTKİSEL CİLT BAKIM YAĞI* İçeriğindeki bitkisel yağlar sayesinde cildiniz nemlendirerek besler.* Cildinizi tazeleyerek yaşlanma etkilerine karşı korur.* Leke oluşumunu engelleyici etkili bir üründür.KULLANIMI:* Cilt bakım yağı, cilt iyice temizlendikten sonra parmak uçları ile masaj yapılarak..
₺30,00
Marka: esila
Esila Selülit Yağı* Cilt hormon ve yağ seviyelerini düzenlenmesini sağlar.* Selülit tedavisinde başarıyla kullanılmaktadır.* Cildinizi sıkılaştırıcı ve tazeleyici özelliği ile selülit oluşumuna karşı etkili bir üründür.* Ürünlerde, insan sağlığına olumsuz etki edebilecek herhangi bir katkı madd..
₺35,00
Marka: Harem's
Argan Yağlı Yüz & Dekolte Kremi (Yaşlanma & Leke Karşıtı Bakım)  * Fas’ın mucizesi altın yağ olarak bilinen Argan Yağı E vitamini açısından en zengin yağlardan biridir. * E vitamini yanı sıra Omega-9, Omega-6, tocopherol, sterol, polifenol gibi antioksidan bileşenler çerir...
₺167,50
Marka: Harem's
Harem's Tüy Azaltıcı İnceltici Ağda Bakım Yağı* İçeriğindeki etkili bitkisel yağ kompleksleri sayesinde, kıl ve köklerinin büyümesini engellemeye ve incelip sararmasına yardımcı olur.* Koltuk altı uygulamalarında cilt renginin koyulaşmasının engellemesinde yardımcı olur.* Zararlı kimyasal ..
₺40,00
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 45 (4 Sayfa)