Menu
Your Cart

Bitkimix

Bitkimix Ardıç Katranı Krem
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARDIÇ KATRANI KREMİ *Sedef Hastalık Tedavisi *Uyuz *Kaşıntıya İyi Gelir *Parmak Aralarındaki Yaralara..
₺84,90
Bitkimix Ardıç Katranı Şampuanı
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARDIÇ KATRANI ŞAMPUANI *Sedef Ve Egzama Hastalıklarına *Saç Kökünü Besler *Saç Dökülmesini Azaltır *Saç Kaşıntısı *Saçkıran..
₺79,90
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARGAN ŞAMPUANI *Saç Ve Saç Derisini Nemlendirir *Kepek Şikayetlerini Giderir *Saçları Canlandırır, Onarır Ve De Daha Canlı Ve Gür *Görünmelerini Sağlar *Saç Kırıklarını Onarır, Saçlara Doğal Bir Yumuşaklık Verir *Saçı Uzatır..
₺79,90
Bitkimix (Zayıflama Tozu) Form Karışık Bitkisel Toz
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX (ZAYIFLAMA TOZU) FORM KARIŞIK BİTKİSEL TOZ 1 aylık düzenli kullanımda;*5 kilo zayıflatır *Kabızlığı giderir *Bağırsakları çalıştırır *Hazmı kolaylaştırır *150 GR İÇİNDEKİLER: Akdiken Tohumu (Acı Cehre), Açlık Otu, Biberiye, Funda, Kekik, Keten Tohumu, Mate, Yeşilçay,..
₺84,50
Bitkimix Alabalık Yağlı Krem
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ALABALIK YAĞLI KREM*Bel, Boyun Fıtığı*Kireçlenme, Romatizma*Diz, Baş Ağrıları*Siyatik*Varis, Burkulma*Ayakta Yanma*Kulunç*Adale Kas Ağrıları..
₺84,90
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ANTİ AGİNG KREM *Cilt Lekelerini Giderir *Güneş Yanıklarını Giderir *Ciltteki Yaşlanmayı Önler *Cildi Parlaklaştırıp Beyazlatır *Cildi Besler *Ciltteki Kırışıklıkları Giderir *Ölü Derinin Atılması..
₺104,00
Bitkimix Ardıç Katranı Sabunu Bitkimix Ardıç Katranı Sabunu
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARDIÇ KATRANI SABUNU*Saç ve cilt temizliğinde kullanılır. *Kepek oluşumuna karşı saçları destekler. *Yüzyıllardır Anadolu’da saç ve cilt bakımında kullanılan ardıç katranı ağacından elde edilir. *Doğal bir bakım sağlayarak canlı bir cilt ve saç görünümüne destek sağlar...
₺20,00
Bitkimix Argan Saç Bakım Yağı
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARGAN SAÇ BAKIM YAĞI *Saç dökülmesini önler *Aşırı yıpranmış ve yorgun saçları onarır *Saç gücünü ve elastikiyetini arttırır *Saçlarınıza ekstra hacim kazandırır *150ml..
₺79,90
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARGAN YAĞLI SAÇ BAKIM KREMİ *Yıpranmış Saç ve Sakalı Onarır *Saçların Köklerini Güçlendirir *Saç ve Sakalı Uzatır *Saç ve Sakalı Yumuşatır *Saç ve Sakalı Besler *Saç  ve Sakal Kırıklarını Önler *150ml..
₺69,00
Bitkimix At Kestanesi Özlü Krem Bitkimix At Kestanesi Özlü Krem
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX AT KESTANESİ KREMİ *Hemoroit (Basur) *Varis *Göz Altı Morlukları *Eklem Ağrıları..
₺84,90
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX AYNISEFA KREM *Yara Ve Çatlakları Geçirir *Cildi Nemlendirir *Kan Çıbanını Geçirir *Ciltteki yanıkları geçirir *Sivilce ve akneleri geçirir *Alerji ve kaşıntıyı geçirir *Pişik oluşumunu azaltır *Çilleri azaltır..
₺84,90
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX BAL – POLEN ARI SÜTÜ*Hormonları Düzenler ve Hücreleri Yeniler.*Çocukların Gelişiminde Etkilidir.*Vücuda Zindelik Verir.*Damar Sertliğini Önlemede Yardımcı Olur.*Saç Dökülmesini Önlemede Etkilidir.İÇİNDEKİLER: Bal, Polen, Arı SütüKULLANIM ŞEKLİ: Sabah Aç Karnında Alınmalıdır. Yetişkinlerd..
₺69,00
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 44 (4 Sayfa)