Menu
Your Cart

Bitkimix

Bitkimix Ardıç Katranı Krem
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARDIÇ KATRANI KREMİ *Sedef Hastalık Tedavisi *Uyuz *Kaşıntıya İyi Gelir *Parmak Aralarındaki Yaralara..
₺349,00
Bitkimix (Zayıflama Tozu) Form Karışık Bitkisel Toz Bitkimix (Zayıflama Tozu) Form Karışık Bitkisel Toz
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX (ZAYIFLAMA TOZU) FORM KARIŞIK BİTKİSEL TOZ 1 aylık düzenli kullanımda;*5 kilo zayıflatır *Kabızlığı giderir *Bağırsakları çalıştırır *Hazmı kolaylaştırır *130 GR İÇİNDEKİLER: Akdiken Tohumu (Acı Cehre), Açlık Otu, Biberiye, Funda, Kekik, Keten Tohumu, Mate, Yeşilçay,..
₺299,00
Bitkimix Alabalık Yağlı Krem
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ALABALIK YAĞLI KREM*Bel, Boyun Fıtığı*Kireçlenme, Romatizma*Diz, Baş Ağrıları*Siyatik*Varis, Burkulma*Ayakta Yanma*Kulunç*Adale Kas Ağrıları..
₺349,00
Bitkimix Aloe Vera Sabunu
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
Bitkimix Aloe Vera SabunuAloe Vera bitkisinin içerdiği C ve E vitaminleri sayesinde cildin yaşlanmasını geciktirmeye yardımcı olur.Cildin PH dengesini sağlayarak kuruluğunun giderilmesine ve doğal nem dengesini sağlamaya yardımcı olur.Siyah noktaların ve aknelerin iyileşmesine katkı sağlar. ..
₺189,00
Marka: Bitkimix
Bitkimix Altın SabunuCildi sıklaştırmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur.Cildiniz aydınlatır, kırışıklar ve ince çizgileri iyileştirmeye yardımcı olur.Gözenekleri arındırır, ölü hücrelerin giderilmesine katkı sağlar. Saçlarınız besler ve sağlıklı parlak bir görünüm kazandırmasını destek..
₺369,00
Bitkimix Ardıç Katranı Sabunu
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARDIÇ KATRANI SABUNUPH değerini dengeleyerek hassas ciltleri tahriş etmeyip derinlemesine temizliğe yardımcı olur.Akne, siyah nokta ve lekelerin giderilmesine yardımcı olur.Cildinizin doğal bir şekilde sahip olması gereken neme kavuşmasını destekler. Saç dökülmesi ve kepek gib..
₺189,00
Bitkimix Argan Saç Bakım Yağı
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARGAN SAÇ BAKIM YAĞI *Saç dökülmesini önler *Aşırı yıpranmış ve yorgun saçları onarır *Saç gücünü ve elastikiyetini arttırır *Saçlarınıza ekstra hacim kazandırır*Kuru ve tiftik gibi olmuş saçları kurtarır*Saç boyanızın ömrünü uzatır*Uzun süre kalıcı bakım ve onarım sağlar*Saçla..
₺399,00
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARGAN YAĞLI SAÇ BAKIM KREMİ*Argan Yağlı Durulanmayan Saç Kremi*Yıpranmış Saç ve Sakalı Onarır *Saçların Köklerini Güçlendirir *Saç ve Sakalı Uzatır *Saç ve Sakalı Yumuşatır *Saç ve Sakalı Besler *Saç  ve Sakal Kırıklarını Önler *150ml..
₺349,00
Bitkimix At Kestanesi Özlü Krem Bitkimix At Kestanesi Özlü Krem
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX AT KESTANESİ KREMİ *Hemoroit (Basur) *Varis *Göz Altı Morlukları *Eklem Ağrıları..
₺329,00
Bitkimix Aynisefa Özlü Krem
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX AYNISEFA KREM *Yara Ve Çatlakları Geçirir *Cildi Nemlendirir *Kan Çıbanını Geçirir *Ciltteki yanıkları geçirir *Sivilce ve akneleri geçirir *Alerji ve kaşıntıyı geçirir *Pişik oluşumunu azaltır *Çilleri azaltır..
₺349,00
Marka: Bitkimix
Bitkimix Beyazlatıcı Pirinç SabunuCilde beyazlık verir, nem oranını dengeler ve nemlendirmesine destek olur.Ciltteki yaraların temizlenmesine, siyah noktaların ve sivilcelerin iyileşmesine, çillerin azalmasına ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur.Cildin gün boyu bakımlı görünmesini sağl..
₺189,00
Marka: Bitkimix
Bitkimix Bıttım SabunuAntiseptik özelliği ile deride ve saçlarda oluşan mikropları öldürmeye yardımcı olur.Ciltte peeeling etkisi oluşturur ve sayede cildin pürüzsüz bir görünüme ulaşmasını destekler.Vücutta oluşan kızarıklara ve kaşıntıların azalmasına yardımcı olur. Kuru saçları neml..
₺189,00
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 69 (6 Sayfa)