Menu
Your Cart

Bitkimix

Bitkimix Ardıç Katranı Krem
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARDIÇ KATRANI KREMİ *Sedef Hastalık Tedavisi *Uyuz *Kaşıntıya İyi Gelir *Parmak Aralarındaki Yaralara..
₺149,90
Bitkimix (Zayıflama Tozu) Form Karışık Bitkisel Toz Bitkimix (Zayıflama Tozu) Form Karışık Bitkisel Toz
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX (ZAYIFLAMA TOZU) FORM KARIŞIK BİTKİSEL TOZ 1 aylık düzenli kullanımda;*5 kilo zayıflatır *Kabızlığı giderir *Bağırsakları çalıştırır *Hazmı kolaylaştırır *130 GR İÇİNDEKİLER: Akdiken Tohumu (Acı Cehre), Açlık Otu, Biberiye, Funda, Kekik, Keten Tohumu, Mate, Yeşilçay,..
₺249,00
Bitkimix Argan Saç Bakım Yağı
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARGAN SAÇ BAKIM YAĞI *Saç dökülmesini önler *Aşırı yıpranmış ve yorgun saçları onarır *Saç gücünü ve elastikiyetini arttırır *Saçlarınıza ekstra hacim kazandırır*Kuru ve tiftik gibi olmuş saçları kurtarır*Saç boyanızın ömrünü uzatır*Uzun süre kalıcı bakım ve onarım sağlar*Saçla..
₺189,00
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARGAN YAĞLI SAÇ BAKIM KREMİ*Argan Yağlı Durulanmayan Saç Kremi*Yıpranmış Saç ve Sakalı Onarır *Saçların Köklerini Güçlendirir *Saç ve Sakalı Uzatır *Saç ve Sakalı Yumuşatır *Saç ve Sakalı Besler *Saç  ve Sakal Kırıklarını Önler *150ml..
₺199,00
Bitkimix At Kestanesi Özlü Krem Bitkimix At Kestanesi Özlü Krem
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX AT KESTANESİ KREMİ *Hemoroit (Basur) *Varis *Göz Altı Morlukları *Eklem Ağrıları..
₺149,00
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX AYNISEFA KREM *Yara Ve Çatlakları Geçirir *Cildi Nemlendirir *Kan Çıbanını Geçirir *Ciltteki yanıkları geçirir *Sivilce ve akneleri geçirir *Alerji ve kaşıntıyı geçirir *Pişik oluşumunu azaltır *Çilleri azaltır..
₺149,90
Bitkimix Çakşır Otu Hurma Poleni Eksraktlı Macun 850 gr
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ÇAKŞIRLI MACUN 420 GR *Erkeklerde Hareketli Ve Canlı Sperm Sayısını Artırır. *İktidarsızlığı Tedavisinde Etkilidir *Zencefilli Macun Ve Çakşırlı Macun Beraber Kullanıldığında Kadınlarda Hormon Seviyesini Dengeler *Çocuğu Olmayanların Tedavisinde Etkilidir.İÇİNDEKİLER: ..
₺325,00
Bitkimix Civanperçemli Karışık Bitkisel Macun Bitkimix Civanperçemli Karışık Bitkisel Macun
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
CİVANPERÇEMLİ MACUN 420  GR(Bayanlara Özel)*Menopoz Dönemindeki Rahatsızlıklarda *Ağrı ve Sancı Giderici Olarak Kullanılır*Adet Düzensizliği*Kemik Erimesi*Rahim Ve İdrar Yolları İltihaplarının Tedavisinde Etkilidir*Hormonal Bozukluklar ve Miyon, Kist, Tümor Durumlarında Etkilidir*Uyku Düzenle..
₺109,00
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 35 (3 Sayfa)