Menu
Your Cart

Romamix

Marka: Romamix
Romamix Bahar Rüzgarı Dekoratif Bambu Çubuklu Oda Kokusu & Oda Parfümü 100 mlEvinizi baharın tazeliğiyle canlandırın! Baharın hafif ve ferah esintisini yansıtan bu koku, mekânınıza tazelik ve neşe katıyor. Bahar Rüzgarı oda kokusu, evinizin veya ofisinizin atmosferini anında canlandırır. S..
₺449,00
Marka: Romamix
Romamix Bahar Rüzgarı Oda ve Kumaş Kokusu - Spreyi 500 mlDoğanın uyanışını ve tazelik hissini evinize getiriyor. Bahar mevsiminin taptaze esintilerini ve çiçeklerin hafif kokusunu içeren bu özel koku, odalarınıza ve kumaşlarınıza canlılık ve enerji katıyor. İlk çiçeklerin açtığı, doğanın yeniden ..
₺299,00
Marka: Romamix
Romamix Black Wood Extract Parfümü - 100 mlSafranın zenginliği, hindistancevizinin çekiciliği, lavantanın huzuru, agar ağacının derinliği, tatlı notaların cazibesi, paçuli ve miskin dokunuşuyla bir araya geliyor. Bu eşsiz koku, kendine güvenenlerin tercihi. Karakterinizi vurgulayın! UYARI..
₺2.899,00
Marka: Romamix
Romamix Dark Night Extract Parfümü - 100 mlKakulenin büyüsü, elma ve lavantanın tazeliği, beyaz biberin çekiciliği, sedirin zarafeti, süsenin cazibesi, paçulinin gizemi, amberin büyüsü ve odunsu notaların derinliğiyle bir araya geliyor. Bu koku, gecenin büyüsünü şişeliyor. Koyu ve gizemli bir den..
₺2.899,00
Marka: Romamix
Romamix Gold Platinum Extract Parfümü - 100 mlTaze ananasın enerjisi, huş ağacının sıcaklığı, miskin cazibesi ve bergamotun ferahlığı ile buluşuyor. Bu koku, zarafetin ve lüksün simgesidir. Kendinizi özel hissedin! UYARILAR: Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz. Şişeyi sıkıca ..
₺2.899,00
Marka: Romamix
Romamix Kavun & Menekşe Dekoratif Bambu Çubuklu Oda Kokusu & Oda Parfümü 100 mlBu özel karışım, evinizde hafif ve rahatlatıcı bir kavun ve menekşe kokusu oluşturmak için tasarlanmıştır. Ürünümüz, yüksek kaliteli kavun ve menekşe esanslarından oluşmaktadır ve evinizin herhangi bir noktasın..
₺449,00
Marka: Romamix
Romamix Kavun Menekşe Oda ve Kumaş Kokusu - Spreyi - 500 mlDoğanın tazeliğini ve çiçeklerin zarafetini yaşam alanlarınıza getiriyor. Taptaze kavunun enerjisi, odalarınıza ferahlık ve canlılık katarken, menekşenin huzur veren kokusuyla mekânınızı sakinleştirir. Bu benzersiz kombinasyon, evinizi ta..
₺299,00
Marka: Romamix
Romamix Kırmızı Melek Dekoratif Bambu Çubuklu Oda Kokusu & Oda Parfümü 100 mlEvinizi büyülü bir atmosfere dönüştürün! Bu eşsiz koku, enerji dolu ve çekici bir karaktere sahiptir. Kırmızı meyvelerin tatlılığı ile doğal esansların berraklığı bir araya gelir, böylece mekânınızı canlandırır ve f..
₺449,00
Marka: Romamix
Romamix Lavanta - Misk Dekoratif Bambu Çubuklu Oda Kokusu & Oda Parfümü 100 mlLavanta ve misk oda kokusu için ürünler, lavanta ve misk bitkilerinin aroma özlerinin karıştırılması ile oluşturulan koku ürünleridir. Lavanta, rahatlık ve dinginlik hissi veren bir koku bitkisidir. Misk ise yumuşa..
₺449,00
Marka: Romamix
Romamix Mango Dünyası Dekoratif Bambu Çubuklu Oda Kokusu & Oda Parfümü 100 mlEgzotik dünyanın en iyi şifalı meyvelerinden biri olan Mango, yeni formülüyle çevrenizi güzelleştirmeye çalışıyor. Pürüzsüz bir dokuya ve çarpıcı bir renge sahip olan mango, eşsiz kokusuyla çevreyi büyüleyen egzotik..
₺449,00
Marka: Romamix
Romamix Mango Dünyası Oda ve Kumaş Kokusu - Spreyi - 500 mlEv ve kumaşlarınıza tropikal bir enerji katın! Taze ve leziz mango kokusu, mekânlarınıza egzotik bir ferahlık ve neşe getiriyor.Mango Dünyası oda ve kumaş kokusu, evinizin ve kumaşlarınızın atmosferini anında tropikal bir rüyaya dönüştürür..
₺299,00
Marka: Romamix
Romamix Okyanus Esintisi Dekoratif Bambu Çubuklu Oda Kokusu & Oda Parfümü 100 mlİçerdiği seçkin parfümle evinizin ve ofisinizin hoş kokmasını sağlar, dekoratif görünümü ile yaşam alanınızı süsler. Doğal bambu çubuklar, doğal yağlar içeren esans karışımını emerek ortama yayar, size de bu hoş ..
₺449,00
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)