Menu
Your Cart

Cilt Bakım

Marka: Bitkimix
Bitkimix Göz Çevresi Bakım KremiCildin nem dengesini korumaya yardımcı olarak gözaltlarınıza anında tazelik ve canlılık kazandırmaya yardımcı olur.KULLANIMI: Temiz ve kuru göz çevrenize hafif dairesel hareketlerle gece uygulayınız. UYARILAR: Sadece harici kullanım içindir. Göz ile temas..
₺1.890,00
Marka: Bitkimix
Bitkimix Kaş & Kirpik Bakım Serumu Cildiniz etkileyen hava koşulları ve kozmetik ürünler kaşların ve kirpiklerin olumsuz yönde etkilenmesine, incelmesine ve dökülmesine sebep olur. Düzenli kullanıldığında kaşların ve kirpiklerin sağlıklı ve gür görünüme kavuşmasına yardımcı olur.KULLANIM..
₺379,00
Marka: Bitkimix
Bitkimix Kolajen PeelingCildinizi ölü derilerden arındırmaya yardımcı olur, cilde parlak ve yumuşak bir görünüm kazandırır. KULLANIMI: Cildinize istediğiniz bölgeye sürerek eliniz yardımıyla hafifçe bastırarak ovunuz. 10 – 15 saniye sonra cildinizden ölü deriler kalkmaya başlayacaktır. 30 saniye ..
₺329,00
Marka: Bitkimix
Bitkimix Kolajen Yüz Serumu & Cilt Bakım KremiBitkimix Kolajen Yüz Serumuİçeriğinde yer alan kolajen ve vitaminler sayesinde anti – aging etkisi göstererek cildin nem oranını ayarlar. Cildi sıkılaştırır ve canlılık kazanmasına yardımcı olur.KULLANIMI: Temiz ve nemli yüz ve boyun bölgesine hafi..
₺2.750,00
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)