Menu
Your Cart

Niziphan

Marka: Niziphan
Niziphan % 100 Hamam Sabunu * Osmanlı saraylarında kullanılan bu hamam sabunu kendine has kokusuyla sizi tarihi bir yolculuğa çıkarır.* Tamamen bitkisel yağlardan elde edilen sabun,hayvansal yağ, aşındırıcı, koruyucu, paraben içermez.* Cildinizi kurutmadan nazikçe derinlemesine temi..
₺40,00
Marka: Niziphan
NİZİPHAN ANEMON SABUNUGüçlü formülü ile cildin yenilenmesini ve sıkılaşmasını sağlar.Bununla beraber efelider yaşlılık pigmentasyonları ve lentiginler de kullanılır.Gözeneklerin arındırılmasına ve daha canlı bir görünüme yardımcı olur.Değişik sebeplerden dolayı cildinizde oluşacak yeni lekeleri önle..
₺40,00
Marka: Niziphan
NİZİPHAN ARDIÇ KATRANI SABUNUAntiseptik özelliği ile mikropları yıkıcı etkiye sahiptir.Kaşınan cildin rahatlamasını sağlar.Sistit hastalığı ile oluşan deri enfeksiyonlarını önler.Sedef, egzama, mantar ve sivilce tedavilerinde oldukça önemli rol oynar.Ciltte tahriş olan deriyi tedavi eder.Varis ağrıl..
₺40,00
Marka: Niziphan
NİZİPHAN ARGAN YAĞLI SABUNHassas ve kuru ciltlerde esnekliği sağlayarak cilde rahatlık yardımcı olur.Besleyici özelliği ile yara temizliğinde kullanılır.Saç ve tırnak bakımında da kullanabilirsiniz.Kuru cilt için idealdir, cildinizin kendini onarmasına yardımcı olacak birçok esansiyel yağ asitleri i..
₺40,00
Marka: Niziphan
NİZİPHAN AYNISEFA SABUNUİçeriğindeki (calendula) özleri sayesinde her cilt tipiyle uyumludur.Cildin yağ ve nem dengesini düzenler.Çatlamış ve yıpranmış ciltleri tazeleyerek esnekliğini artırır.% 100 doğal ve bitkiseldir.Tamamen doğal ürünlerden üretildiğinden yan etkisi yoktur.140 GR..
₺40,00
Marka: Niziphan
NİZİPHAN BAL SABUNUAnti bakteriyel özelliğe sahip bal sabunu, ciltteki sivilce, akne, ve yaraların hızla iyileşmesini sağlar.Cilde zarar veren bakterilerin çoğalmasını önler.Yağlı ciltlerdeki fazla yağı emer.Doğal yağ dengesini düzenler.140 GR..
₺40,00
Marka: Niziphan
NİZİPHAN BITTIM SABUNUBıttım sabunu saç dökülmesini durdurur.Bu sabunu kullanarak saçlarınızı geri kazanabilirsiniz.Kepek oluşumunu yok eder.Beyazlaşmış saçlar için kullanıldığında 7-8 ay içerisinde doğal güç vererek eski rengini alır.Saç derisindeki bakterileri yok eder.140 GR..
₺40,00
Marka: Niziphan
NİZİPHAN ÇAY AĞACI SABUNUCildinizdeki lekeleri ve fazla yağlanmayı kaynağını doğadan alan cildinizi kurutmadan gözle görülür sonuçlar veren Thali Çay Ağacı Yağı Doğal Sabunu ile temizlenir.Gözeneklerin sıklaşmasına lekelerin ve siyah noktaların görünümünün azalmasına yardımcı olur. 140 GR..
₺40,00
Marka: Niziphan
NİZİPHAN CİLT BEYAZLATICI SABUNKremsi formüllü sabun içeriğindeki cilt aydınlatıcı kompleks ve E vitamini ile yüzü ve vücudu temizler.Cilt rengini açmaya ve aydınlatmaya yardımcı olur.Tüm Cilt tipleri için uygundur...
₺40,00
Marka: Niziphan
NİZİPHAN ÇÖREK OTU SABUNUÇörek otu yağının canlandırıcı ve arındırıcı özelliğinden faydalanan muhteşem bir cilt sabunudur.İçeriğinde bulunan cilt besleyici yağ asitleri sayesinde cildinizi nemlendirir, canlandırır.Peeling etkisiyle ölü hücrelerden arınmasına yardımcı olur.Saçınızda ve cildinizde rah..
₺40,00
Marka: Niziphan
NİZİPHAN DEFNE SABUNUSaç köklerini canlandırır ve saçı güçlendirir.Kepeklenmeyi önler.Saç uzamasında etkilidir.Ölü hücrelerin ciltten atılmasını hızlandırır.Sivilce, kırışıklık ve istenmeyen yağların oluşumunu yavaşlatır.140 GR..
₺40,00
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)