Menu
Your Cart

Harem's

Marka: Harem's
HAREM'S ALOE VERA SABUNU* Aloe Vera yağında bulunan amino asitler, vitaminler ve minerallerin etkili formülü sayesinde, cildinizin beslenmesine ve rahatlamasına yardımcı olur. * Cildinizi kurutmadan nazikçe derinlemesine temizler, gün boyu bakımlı olmanızda yardımcı olur.* Tamamen bit..
₺40,00
Marka: Harem's
HAREM'S SELÜLİT OLUŞUMUNA KARŞI SABUN *Goji berry içerdiği A, C vitaminleri ve antioksidan özelliği sayesinde cildin nemlenmesine, beslenmesine, kan dolaşımını hızlandırarak sıkılaşmasına, elastikiyetinin artmasına ve serbest radikallere karşı koruyarak canlanmasına yardımcı olur. *Goji berry i..
₺40,00
Marka: Harem's
HAREM’S AFRİKA ÇİKOLATA SABUNU* Kakao yağı, içerdiği güçlü antioksidanlar, vitaminler ve mineraller sayesinde çok kuru ve hassas ciltleri nemlendirerek sıkılığının sağlanmasına yardımcı olur.* Kakao yağı içeren sabun cildi nazikçe ve derinlemesine temizlerken, kurutmadan bakımlı ..
₺40,00
Harem’s Ardıç Sabunu
Çok Satanlar
Marka: Harem's
HAREM’S ARDIÇ SABUNU* Dış etkilerden oluşan tüm olumsuzluklara karşı cildinizi ve saçlarınızı derinlemesine temizlerken,aynı zamanda daha temiz ve bakımlı olmanızda yardımcı olur.* Cildinizi kurutmadan nazikçe derinlemesine temizler, gün boyu bakımlı olmanızda yardımcı olur.* Tamamen bitkisel yağlar..
₺40,00
Marka: Harem's
HAREM’S AYNISAFA & PROPOLIS SABUNU* Kuru ve yıpranmış olan cildinizde yoğun nem dengesi sağlayarak daha esnek ve yenilenmiş bir görüntüye kavuşmanızı sağlar.* Cildinizi kurutmadan nazikçe derinlemesine temizler, gün boyu bakımlı olmanızda yardımcı olur.* Tamamen bitkisel yağlardan elde edil..
₺40,00
Marka: Harem's
HAREM’S BITTIM SABUNU* Saçlara parlaklık ve canlı bir görünüm kazandırır.* Doğal keratin içeriği ile saçınızın tüm ihtiyacını karşılar.* Cildinizi kurutmadan nazikçe derinlemesine temizler, gün boyu bakımlı olmanızda yardımcı olur.* Tamamen bitkisel yağlardan elde edilen sabun, hayvansal yağ, aşındı..
₺40,00
Marka: Harem's
HAREM’S DAMLA SAKIZLI SABUN* Güzel ve etkileyici kokusuyla cildinizde adeta tonik etkisi yaratarak,cildinizi nemlendirir, kirlerinden arındırır ve tüm günün yorgunluğunu alır.* Cildinizi kurutmadan nazikçe derinlemesine temizler, gün boyu bakımlı olmanızda yardımcı olur.* Tamamen bitkisel yağlardan ..
₺40,00
Marka: Harem's
HAREM’S DEFNE SABUNU* Doğal Siyah Üzüm yağında bulunan zengin antioksidan formülü sayesindecildinizin daha elastik, yumuşak ve düzgün görünmesine yardımcı olur.* İçindeki E vitamini sayesinde cildi sıkılaştırmaya yardımcıdır. Cilde peeling etkisi yapar.* Cildinizi kurutmadan nazikçe derinlemesine te..
₺40,00
Harem’s Jojoba Sabunu
Çok Satanlar
Marka: Harem's
HAREM’S JOJOBA SABUNU* Güzel ve etkileyici kokusuyla cildinizde adeta tonik etkisi yaratarak,cildinizin genç ve pürüzsüz kalmasına yardımcı olur.* Cildinizi kurutmadan nazikçe derinlemesine temizler, gün boyu bakımlı olmanızda yardımcı olur.* Tamamen bitkisel yağlardan elde edilen sabun, hayvansal y..
₺40,00
Marka: Harem's
HAREM’S KAYISI ÇEKİRDEĞİ SABUNU* Kayısı yağında bulunan A vitaminli formülü sayesinde,cildinizin beslenmesine ve güçlenmesine yardımcı olur.* Cildinizi kurutmadan nazikçe derinlemesine temizler, gün boyu bakımlı olmanızda yardımcı olur.* Tamamen bitkisel yağlardan elde edilen sabun, hayvansal yağ, a..
₺40,00
Marka: Harem's
HAREM’S KEÇİ SÜTÜ & BAL SABUNU* Protein, aminoasitler ve Vitamin A açısından zengindir.* Doğal nemlendiricidir.* Cildin doğal nem fonksiyonlarını yeniler.* Cildin elastikiyetini ve yumuşaklığını artırır.* Cildinizi kurutmadan nazikçe derinlemesine temizler, gün boyu bakımlı olmanızda yardımcı ol..
₺40,00
Marka: Harem's
HAREM’S KEFİR SABUNU* Probiyotikler, vitaminler ve mineraller açısından çok zengin olan kefir özleriyle zenginleştirilmiştir.* Cildinizi nemlendirir, besler ve kirlerinden arındırır.* Cildinizi kurutmadan nazikçe derinlemesine temizler, gün boyu bakımlı olmanızda yardımcı olur.* Tamamen bitkisel yağ..
₺40,00
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)